KLASYFIKACJA KOŃCOWA

XIII EDYCJI GRAND PRIX WILKOŁAZA

W WARCABACH 100-POLOWYCH

2016 – 2017


M

Zawodnik

Kat.

Klub

I

II

III

IV

GP

1

NESTERAK Wiktor

II

Unia Horyniec-Zdrój

43

48

49

35

140

2

WOŁCZAK Wojciech

I+

Unia Horyniec-Zdrój

49

36


50

135

3

BAJDAK Józef

K+

Hetman Lublin

36

40

40

43

123

4

MALEC Łukasz

III

Libero Basznia Dolna

33


36

30

99

5

GRODECKA Anna

I+

Diagram Mińsk Maz.


43

43


86

6

MALARCZYK Paweł

III

Hetman Lublin

40

25


17

82

7

WÓJCIK Barbara

I+

Hetman Lublin

26


33

23

82

8

HUNEK Mariusz

IV

Lublin

25

24

30

16

79

9

CIEMPIEL Krzysztof

IV

Ostrów-Kolonia

12

29

16

27

72

10

MAŃCZAK Dawid

III

Libero Basznia Dolna

15


23

33

71

11

DUDZIAK Jan

IV

Opole Lubelskie

19

32

15

19

70

12

CZARSKI Michał

I

Hetman Lublin

23

18

26


67

13

WEBER Tobiasz

III

Libero Basznia Dolna

27



40

67

14

FAC Mieczysław

IV

Pułankowice

17

23

20

10

60

15

SYSAK Mateusz

IV

Libero Basznia Dolna

9


25

26

60

16

ŻAK Patryk

IV

Libero Basznia Dolna

6


19

25

50

17

KISYK Maciej

IV

Libero Basznia Dolna

13


27

8

48

18

KRZYCH Kinga

IV

Libero Basznia Dolna

18


8

20

46

19

ZŁOTUCHA Sławomir

IV

Opole Lubelskie


17

9

12

38

20

KALMUK Filip

V

Orzeł Lubaczów

6


12

15

33

21

PELC Paweł

IV

Wilkołaz Pierwszy

11

22



33

22

JARAPUD Adrian

IV

Orzeł Lubaczów

20



13

33

23

ADAMEK Mateusz

IV

Libero Basznia Dolna

6


13

11

30

24

SOSNOWSKI Andrzej

I+

Krasnystaw

30




30

25

KALMUK Paweł

V

Stare Oleszyce

6


18

5

29

26

WOJCIECHOWSKI Paweł


Hetman Lublin

5

13

5

2

23

27

KALMUK Monika

V

Stare Oleszyce

4


11

6

21

28

MŁODOWIEC Sebastian


Libero Basznia Dolna

7


6

6

19

29

GŁĄB Paweł

V

Wilkołaz-Stacja Kolejowa


16



16

30

CHOMYSZYN Mariusz


Libero Basznia Dolna

5


4

4

13

31

IRZYK Joanna


Hetman Lublin


11



11

32

KALMUK Nina


Orzeł Lubaczów

4


2

4

10

33

BOBER Emilia

II

Ikar Lublin

10




10

34

ROMANOWSKI Janusz

V

Pionek Włocławek

4



5

9

35

WÓJCIAK Sławomir


Popkowice



6

2

8

36

LUDWIK Norbert


Libero Basznia Dolna



4

4

4

37

SWATEK Marcin

IV

Libero Basznia Dolna



6


6

38

CZAŁA Natalia

IV

Libero Basznia Dolna

6




6

39

SAMOLEJ Jan

IV

Zalesie



5


5

40

HANASIEWICZ Mateusz


Libero Basznia Dolna




4

4

41

CHOLEWA Stanisław


Hetman Lublin



4


4

42

SAMOLEJ Hubert

IV

Wilkołaz Pierwszy

4




4

43

MYDLAK Krzysztof


Zadworze

2




2


Do końcowej klasyfikacji zaliczane były 3 najlepsze turnieje każdego zawodnika.


Sędzia cyklu Grand Prix: Leszek Stefanek Wilkołaz, dnia 18 marca 2017 roku.